2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kujawsko-pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lipniki
Łukasz
Dodane 30 kwietnia 2024

Mechanik pojazdów ciężarowych i naczep w firmie OL-TRANS

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lipniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie usterek, prace związane z naprawą i obsługą pojazdów ciężarowych oraz naczep

  • konserwacja pojazdów, maszyn i urządzeń,

  • dbałość o sprzęt i wyposażenie warsztatu i bazy,

Dodatkowo:

  • znajomość budowy i zasad działania układów pneumatycznych oraz elektroniki samochodowej będzie dodatkowym atutem

Nasze wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie w powierzone zadania i odpowiedzialność,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • system motywacyjny,

  • możliwość podniesienia własnych kwalifikacji,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,

  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego (prywatna opieka medyczna),

  • ciekawą, stabilną i pełną wyzwań pracę w zgranym zespole.

O nas:

Jesteśmy polską, rodzinną firmą z ponad 25 letnim doświadczeniem zajmująca się transportem ponadgabarytowym. Nasza rola zaczyna się w momencie, gdy zastosowanie transportu standardowego nie jest możliwe. Nie ma znaczenia czy ładunek jest długi, szeroki, wysoki czy ciężki nasza firma jest w stanie przetransportować wszystko. Transport ładunków ponadnormatywnych jest nie tylko naszą pracą, ale naszą pasją, dzięki której pochodzimy do każdego problemu z najwyższą starannością i przyjemnością.

Lokalizacja

Lipniki,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Lipniki
ID: 912248050