2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dolnośląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Jawor
Dodane 12 kwietnia 2024

Mechanik pojazdów ciężarowych i osobowych

Lokalizacja

Jawor

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma transportowa poszukuje mechanika pojazdów ciężarowych i osobowych, świadczącego usługi naprawcze i konserwacyjne..

Główne obowiązki to :

*sprawdzanie stanu technicznego poszczególnych podzespołów i układów pojazdów ciężarowych i osobowych;

*wykonywanie pomiarów diagnostycznych;

*przyjmowanie pojazdów ciężarowych i osobowych do naprawy i uzupełnianie bieżącej dokumentacji.

*sprawdzanie, czy wykonana naprawa okazała się skuteczna.

*przygotowywanie pojazdów ciężarowych do trasy zarówno krajowej , jak i międzynarodowej.

*sprawdzanie -przy odbiorze i zdaniu pojazdu - stanu technicznego i lakierniczego..

*utrzymywanie porządku na warsztacie.

Lokalizacja

Jawor,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jawor
ID: 745675415