2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Chorzów
Dodane 26 kwietnia 2024

mechanik pojazdów ciężarowych, pomocnik mechanika Chorzów

Wynagrodzenie

4 242 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma LOJA Serwis Sp. z o.o. świadcząca usługi naprawy i konserwacji pojazdów ciężarowych zatrudni mechaników. Szukamy mechaników z doświadczeniem w serwisowaniu autotransporterów, jak również osób do przyuczenia.

Zakres obowiązków:

  • diagnoza, serwis i naprawa samochodów ciężarowych, zabudów oraz przyczep,

  • wymiana części eksploatacyjnych,

  • dbanie o stan techniczny floty pojazdów.

Wymagania:

  • dyspozycyjność

  • punktualność,

  • zaangażowanie,

  • znajomość mechaniki,

  • wiedza z zakresu hydrauliki i pneumatyki - mile widziana,

  • doświadczenie w branży, znajomość przyczep Kässbohrer/ Lohr będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w systemie jednozmianowym,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 905991721