2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Opolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Chorula
Dodane 24 kwietnia 2024

Mechanik pojazdów ciężarowych, pracownik warsztatu 47-316 Chorula

Wynagrodzenie

5 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chorula

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Magnum to przedsiębiorstwo z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku transportowo-spedycyjnym.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik pojazdów ciężarowych (Nr ref. oferty: 02/04/2024/W)

Miejsce pracy: Chorula, woj. opolskie

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień obsługi serwisowej samochodów ciężarowych oraz naczep;

  • Umiejętności napraw mechanicznych, pneumatycznych, hydraulicznych, innych: m. in. hamulców, sprzęgieł, filtrów, kół zębatych, silników itp.

  • Preferowane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;

  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy;

  • Wykształcenie preferowane - zawodowe kierunkowe;

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Dodatkowe uprawnienia mile widziane: np. uprawnienia UDT na wózki widłowe (możliwość zdobycia uprawnień);

  • Dbałość o jakość świadczonych usług;

  • Zaangażowanie, dokładność oraz rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

Opis stanowiska pracy:

  • naprawa i konserwacja m. in. samochodów ciężarowych oraz naczep/przyczep oraz innych pojazdów mechanicznych pod względem napraw mechanicznych, hydraulicznych, pneumatycznych;

  • prace utrzymaniowe, warsztatowe, pomoc przy przeładunku materiałów sypkich za pomocą wózka widłowego (zapewniamy zdobycie uprawnień)

  • wykonywanie zadań przekazanych przez Mistrza serwisu;

  • praca w systemie dwuzmianowymi (6.00-14.00;12.00-20.00).

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i pozyskiwania nowych kwalifikacji;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Informacje dodatkowe: Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Chorula,

Opolskie

Opolskie, Chorula
ID: 651554634