2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zabrze
Dodane 03 kwietnia 2024

Mechanik Pojazdów Samochodowych

Wynagrodzenie

4 300 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Szukasz pracy jako mechanik?Kochasz samochody a twój drugi dom to warsztat? Oczekujesz jasnych warunków współpracy?Luźnej atmosfery? Świetnie! Znajdziesz miejsce u nas! Szukamy energicznych ludzi z pasją, którzy nie boją się wyzwań dla których praca to przyjemność a nie przykry obowiązek!

OFERTA:

Mechanik Pojazdów Samochodowych/Elektromechanik

 Ruda Śląska Zatrudnię

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Region: Śląskie

Opis stanowiska:

- diagnozowanie i kompleksowe naprawy samochodów osobowych i dostawczych,

- wykonywanie przeglądów okresowych,

- serwis klimatyzacji,

- wymiana opon,

- ustawianie geometrii i zbieżności kół,

- wymiana podzespołów eksploatacyjnych : układ hamulcowy, zawieszenia, uklad kierowniczy, układ wydechowy

- diagnostyka komputerowa itd.,

- drobne prace biurowe: zamawianie części, kompletacja części, realizacja zwrotów

- pomoc w sytuacjach awaryjnych

MOŻLIWOŚĆ PRACY DODATKOWEJ ***: wyjazdowo na awarie jako pomoc drogowa lub serwis wulkanizacji mobilnej

Oczekujemy:

 -wiedzy technicznej oraz doświadczenia min 3 lata

- czynne prawo kat. B (warunek konieczny) + mile widziane inne kategorie

Oferujemy :

-umowę na okres próbny z możliwością zatrudniania na stałe

- stałe zatrudnienie z możliwością rozwoju lub samozatrudnienie ( warunki finansowe do uzgodnienia), możliwość skorzystania z dotacji z PUP

- wynagrodzenie : Do uzgodnienia

- elastyczny czas pracy (9-17,10-18 do uzgodnienia )

- możliwość pracy w weekendy (do uzgodnienia)

CV proszę wysłać dopisując klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

WAŻNE!

Nie poszukujemy osób migających się od pracy, mających problem z prawem lub uzależnieniami, dziękujemy osobom chorującym na poniedziałki i piątki lub załatwiającym sobie e-chorobowe. Wszelkie aplikacje sprawdzamy.

Proszę o kontakt telefoniczny w godzinach 9:00-14:00

Prosimy o przemyślane aplikacje.

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 909188991