2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dolnośląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wrocław
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Psie Pole
Dodane 03 maja 2024

Mechanik- Pomocnik Mechanika

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Rayo Offroad Centrum poszukuje doświadczonego i zaangażowanego mechanika samochodowego i pomocnika do naszego dynamicznego zespołu. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług serwisowych i naprawczych w segmencie aut terenowych. Land Rover, Jeep, Toyota. Oczekujemy od naszych pracowników, że będą wykonywać prace z dbałością o jakość i satysfakcję klienta. Jeśli masz pasję do naprawy samochodów i chciałbyś dołączyć do naszej ekipy, to zapraszamy do aplikowania.

Twój zakres obowiązków

·         Diagnozowanie usterek: Skrupulatne badanie pojazdów i precyzyjna diagnoza problemów mechanicznych i elektrycznych.

·         Naprawy i konserwacja: Wykonywanie profesjonalnych napraw mechanicznych, wymiany części i regularnych przeglądów zgodnie z wytycznymi producenta

·         Naprawy układów hamulcowych, zawieszenia, silnika i układu elektrycznego: Prace konserwacyjne, naprawy i wymiany elementów w tych kluczowych obszarach.

·         Diagnostyka układów elektrycznych: Skuteczne wykrywanie i rozwiązywanie problemów związanych z układami elektrycznymi pojazdów.

·         Wykonywanie testów i regulacji: Przeprowadzanie testów i regulacji na pojazdach, aby upewnić się, że są one w pełni sprawne i zgodne z normami bezpieczeństwa.

·         Dokładność i dokładne prowadzenie dokumentacji: Dokumentowanie wykonywanych prac, czasu oraz użytych części zgodnie z procedurami firmy.

·         Współpraca z działem obsługi klienta

Nasze wymagania

·         Doświadczenie w pracy jako mechanik samochodowy.

·         Zrozumienie i umiejętność obsługi narzędzi i sprzętu serwisowego.

·         Znajomość różnych systemów samochodowych i umiejętność diagnozowania usterek.

·         Umiejętność pracy w zespole i dobra komunikacja.

·         Dokładność i dbałość o szczegóły.

·         Prawo jazdy kategorii B

www.rayo4x4.com

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 870660181