2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Łopatki
Dodane 26 kwietnia 2024

Mechanik / Pomocnik mechanika

Lokalizacja

Łopatki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ANDROS POLSKA Sp. z o.o. (dawne Materne-Polska Sp. z o.o.) jedna z największych firm skupujących i przetwarzających owoce na Lubelszczyźnie poszukuje osób na stanowisko

Miejsce pracy: Łopatki (woj. lubelskie, pow. puławski)

Zakres obowiązków:

•      Obsługa i konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych

•      Bieżące naprawy, diagnozowanie i usuwanie usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych

•      Nadzór nad ciągłością utrzymania ruchu linii produkcyjnych

Wymagania:

•      Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe

•      Mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu

•      Umiejętność spawania - mile widziana

•      Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

¶  Umowa o pracę (na czas przerobu owoców świeżych w sezonie 2024)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Andros Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Łopatkach 37a.

2) inspektorem ochrony danych w Andros Polska Sp. z o.o. jest Marta Krajewska

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a w.w. rozporządzenia.

4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres maksymalnie do 12 miesięcy od przesłania aplikacji.

5) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r..

7) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o zapoznanie się z klauzulą informacyjną zamieszczoną na www.andros.pl w zakładce „Kariera” i przesłanie CV

( z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Mechanik / pomocnik mechanika oraz dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji - przez Andros Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Łopatkach 37a.)

Lokalizacja

Łopatki,

Lubelskie

Lubelskie, Łopatki
ID: 911278494