2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Psie Pole
Dodane 22 kwietnia 2024

Mechanik, pomocnik mechanika, narzędziowiec, obsługa elektronarzędzi

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnimy od zaraz mechaników, narzędziowców, osoby sprawnie obsługujące elektronarzędzia.

Mile widziani absolwenci szkół o profilu mechanicznym, budowa maszyn itp. Swoich sił mogą też próbować studenci.

Praca w systemie 3-zmianowym tj.: 22:00 - 6:00, 14:00 - 22:00, 06:00 - 14:00

Zakres obowiązków:

  • montaż oraz demontaż elementów metalowych, podzespołów

  • przygotowanie form do ich instalacji

  • drobne naprawy

  • konserwacja

  • obsługa elektronarzędzi

  • zgłaszanie zapotrzebowania na zakup części zamiennych

    Oprócz wynagrodzenia zasadniczego oferujemy premie uznaniowe i frekwencyjne, a na koniec roku, trzynastą pensję.

  • mile widziane czytanie rysunku technicznego

    Zatrudnienie na Umowę Zlecenia, z możliwością przejścia na Umowę o Pracę.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 912227668