2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Kujawsko-pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Aleksandrów Kujawski
Dodane 15 kwietnia 2024

Mechanik - pracownik działu utrzymania ruchu

Lokalizacja

Aleksandrów Kujawski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

WIP Sp. z o. o. zatrudni osobę na stanowisko:

 „ Mechanik - Pracownik działu utrzymania ruchu”

Miejsce pracy: ul. Przemysłowa 3a w Aleksandrowie Kujawskim

Co oferujemy:

-        Umowę o pracę

-       Atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od umiejętności i doświadczenia

-        System premiowy

Obowiązki:

-        zapewnienie utrzymania ciągłości produkcji i sprawności urządzeń oraz instalacji

-       realizowanie bieżących napraw maszyn produkcyjnych

-        realizacja przeglądów i remontów

Wymagania:

-        wykształcenie techniczne – mechanika i budowa maszyn, elektromechanika lub

          pokrewne

-       znajomość zagadnień mechaniki ogólnej maszyn,

-         motywacja i chęć do pracy

-         umiejętność pracy w zespole

-          sumienność

 Mile widziane:

-        uprawnia SEP do 1 kV będą dodatkowym atutem

-        znajomość zagadnień elektryki

-        uprawnienia na wózki widłowe UDT

-        doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika / elektromechanika

Informujemy, że kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w formacie pdf z dopiskiem:

'' Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Aleksandrów Kujawski,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Aleksandrów Kujawski
ID: 911963934