2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Złotów
Dodane 29 kwietnia 2024

Mechanik - pracownik utrzymania ruchu

Lokalizacja

Złotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

"POL-SOFT" Spółka z o.o. - producent zawiasów do drzwi i okien działa na rynku od 1990 r.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

MECHANIK - pracownik utrzymania ruchu

Zakres zadań:

  • Konserwacja maszyn;

  • Nadzorowanie pracy maszyn;

  • Dbałość o stan techniczny;

  • Utrzymanie maszyn w czystości;

  • Diagnoza i usuwanie usterek oraz awarii.

Oczekiwania dla danego stanowiska:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów;

  • wykształcenie lub doświadczenie w zawodzie elektryk, elektromechanik lub pokrewne;

  • umiejętność pracy w zespole, analityczne myślenie, dokładność, dobra organizacja pracy, komunikatywność;

  • gotowość do pracy na II zmiany.

Miejsce pracy: Złotów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony, z możliwością jej przedłużenia na czas nieokreślony;

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji w Europie i na Świecie;

  • Wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i wykształcenia kandydata;

  • zapewnianie niezbędnych szkoleń;

  • bogaty pakiet socjalny.

W składanym podaniu prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „POL-SOFT” Sp. z o.o. z siedzibą w Złotowie (77-400), ul. Brzozowa 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000183990, NIP 778********11, REGON 001394449, w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji, w zakresie wynikającym z treści przesłanego CV oraz listu motywacyjnego.”

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu i podania na adres e-mail, pocztą tradycyjną na adres siedziby Spółki, bądź osobiste złożenie dokumentów aplikacyjnych w formie papierowej w sekretariacie Spółki POL-SOFT – ul. Brzozowa 3, 77-400 Złotów (w celu wejścia na teren Zakładu należy dzwonić bramofonem na portierni).

Dbając o najwyższą jakość procesu przetwarzania danych osobowych oraz zgodność z aktualnym stanem prawnym informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest „POL-SOFT” sp. z o.o. z siedzibą w Złotowie (77-400), ul. Brzozowa 3, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS0000183990, NIP778*****11, REGON001394449. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust.1 lit a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celach rekrutacyjnych. Administrator danych nie udostępnia danych ani ich nie przekazuje do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe przetwarzane w celach związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego będą przechowywane do czasu odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do organu nadzorczego - Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Lokalizacja

Złotów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Złotów
ID: 712578720