2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Skórzec
Dodane 06 czerwca 2024

Mechanik/Pracownik utrzymania ruchu

Lokalizacja

Skórzec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Sopińscy Uprawa Pieczarek S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko - Mechanik / Pracownik utrzymania ruchu

Opis stanowiska :

  • Utrzymanie maszyn i urządzeń w ruchu

  • Konserwacja parku maszynowego

  • Usuwanie awarii

  • Wykonywanie planowych inspekcji i przeglądów

  • Współpraca z innymi działami w celu utrzymania płynności produkcji

Wymagania:

  • umiejętność diagnostyki i naprawy maszyn i urządzeń w dziedzinie mechaniki

  • mile widziane doświadczenie w pracy w pieczarkarni w zakresie mechaniki

  • przynajmniej podstawowa praktyczna znajomość, mechaniki, pneumatyki, hydrauliki – jeśli nie masz doświadczenia we wszystkich obszarach, a chcesz się rozwijać to nie problemu: aplikuj śmiało.

  • nastawienie na innowacje, pomysłowość, kreatywność, chęć pracy z nowinkami technologicznymi.

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń.

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy :

  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę na pełen etat,

  • premia frekwencyjna

  • premia uznaniowa

  • darmowy posiłek regeneracyjny

  • odzież roboczą

  • możliwość ubezpieczenia grupowego

  • świadczenia świąteczne

  • praca od zaraz w jednej z najszybciej rozwijających się pieczarkarni w kraju

Jeżeli jesteś osobą otwartą, zaangażowaną w wykonywane obowiązki, posiadasz chęci do pracy, szybko się uczysz – dołącz do nas już dziś!

Lokalizacja

Skórzec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Skórzec
ID: 841083639