2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Wolsztyn
PHZ SM Lacpol Sp. zo.o
Dodane 22 kwietnia 2024

Mechanik-Pracownik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Wolsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy jedną z największych firm branży spożywczej w Polsce, nasze produkty sprzedajemy do ponad 90 krajów świata.

Dołącz do zespołu Grupy Polmlek!

Zacznij pracę w  PHZ SM LACPOL Sp. z o.o. Zakład Mleczarski w Wolsztyn

Tworzymy ambitny zespół. Wykorzystaj szansę, rozwijaj się z nami !!

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Mechanik

Oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe – zawodowe, średnie z zakresu mechaniki, lub doświadczenie w pracy jako mechanik przemysłowy

  • gotowość pracy zmianowej – 3 zmiany w każdy dzień tygodnia

  • umiejętność pracy w zespole

  • operatywność w działaniu

  • sumienność

Obowiązki:

  • wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego

  • wykonywanie konserwacji zapobiegawczych

  • wykonywanie przeglądów maszyn

  • zgłaszanie zapotrzebowania na części nie będące na stanie magazynowym

  • udział w modernizacjach

  • współpraca z działami produkcji

  • ciągły rozwój wiedzy technicznej z zakresu utrzymania ruchu (mechanika)

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę);

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji;

  • premie miesięczne i dodatki;

  • ponosimy koszty badań lekarskich + koszt wyrobienia książeczki sanepidu;

  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji  na rynku;

  • przyjazne środowisko pracy;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • ubezpieczenia grupowe;

  • wczasy w Hotelach Grupy z możliwością dofinansowania z ZFŚS;

  • premia do 350 zł za polecenie nowych pracowników i 500 zł na przyuczenie nowego pracownika;

  • ·program DOCENIAMY POMYSŁY, w którym nagradzamy premiami nawet do 3 000,00 zł pomysły na innowacje w firmie;

  • zniżki na zakupy w naszych sklepach firmowych.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem tel.  728 413 470

Prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji aktualnej i przyszłych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Wolsztyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wolsztyn
ID: 877112863