2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Tomaszów Mazowiecki
Roldrob
Dodane 25 kwietnia 2024

Mechanik- pracownik warsztatu mechanicznego

Wynagrodzenie

5 400 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

 Dołącz do zespołu Firmy ROLDROB S.A. w Tomaszowie Mazowieckim

OBECNIE SZUKAMY KANDYDATA NA STANOWISKO

MECHANIK

Zakres obowiązków:

·      Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń linii produkcyjnej

·      Bieżące regulacje, naprawy oraz usuwanie przyczyn awarii

·      Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne, niezbędne do zapewnienia ciągłej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych

Wymagania:

·      Wykształcenie techniczne

·      Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·      Zaangażowanie i samodzielność w działaniu

·      Dobra organizacja pracy oraz dyspozycyjność

·      Gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

·      Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

·      Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

·      Atrakcyjny system płacowo-premiowy

·      Bogaty pakiet benefitów (nieoprocentowane pożyczki, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, karty Multisport, dopłaty urlopowe, wczasy pod gruszą, itp.)

Prosimy o przesyłanie CV do Działu Personalnego Roldrob S.A.

 ul. Warszawska 168/172 97-200 Tomaszów Mazowiecki

lub na adres mailowy

z dopiskiem “Mechanik”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 685833011