2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Krotoszyn
Dodane 18 kwietnia 2024

Mechanik Produkcji w Dziale Utrzymania Ruchu KROTOSZYN

Lokalizacja

Krotoszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

NUTRICIA należąca do Grupy Spółek Danone to lider rynku odżywek dla dzieci i niemowląt w Europie.

DANONE to światowy lider na rynku żywności. W Polsce działamy w ramach grupy 4 spółek: Danone (świeże produkty mleczne), Żywiec Zdrój (woda i napoje), NUTRICIA (żywność dla niemowląt i małych dzieci) oraz NUTRICIA Medyczna (żywność medyczna). Wszystkie łączy misja, znane i doceniane na całym świecie marki oraz możliwość rozwoju zawodowego, jaką oferują w ramach spójnej, międzynarodowej grupy.

Twój zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez konserwację urządzeń

  • Bieżące utrzymanie ruchu, nadzór nad stanem i pracą maszyn

  • Wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń (prace konserwacyjne i remontowe).

  • Dokonywanie prewencyjnych przeglądów i remontów urządzeń

  • Uczestniczenie przy konserwacji i naprawach wszelkiego rodzaju innych obiektów zakładowych.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie  zawodowe lub średnie techniczne

  • Umiejętność czytania i analizowania rysunków technicznych

  • Dodatkowym atutem będą kursy specjalistyczne, uprawnienia energetyczne „ E „ gr1,2,3 oraz  znajomość systemu SAP

  • Umiejętność pracy w zespole, nastawienie na rezultat, operatywność, spostrzegawczość

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu

Lokalizacja

Krotoszyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krotoszyn
ID: 851486993