2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Tomaszów Mazowiecki
Roldrob
Dodane 24 kwietnia 2024

Mechanik produkcyjny

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spółka Roldrob wchodzi w skład Grupy Drosed, jednego z największych producentów drobiu i wyrobów drobiowych w Polsce. Od 2000 roku Roldrob SA należy do francuskiej Grupy LDC, która jest jednym z europejskich liderów w produkcji drobiu świeżego.

Dołącz do zespołu Firmy ROLDROB S.A.

OBECNIE SZUKAMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO

MECHANIK PRODUKCYJNY NA UBOJNII

Zakres obowiązków:

·       Przygotowywanie maszyn i urządzeń do uruchomienia propdukcji

·       Zapewnienie prawidłowej pracy urządzeń linii przy zmiennej wadze żywca

·       Drobne prace naprawcze

. Współpraca z działami wsparcia produkcji

·       Dbanie o zachowanie standardów jakościowych

Wymagania:

·       Wykształcenie średnie lub zawodowe

·       Doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym

·       Zaangażowanie i samodzielność w działaniu

·       Dobra organizacja pracy oraz dyspozycyjność

·       Gotowość podjęcia pracy w systemie   zmianowym (6-14; 11:30-19:30; 22-6 lub

6-14; 14-22; 22-6)

Oferujemy:

·       Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w ramach umowy o pracę na pełny etat

·       Atrakcyjny system  płacowo - premiowy (od 5500 - 6000 brutto)

·       Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, karty Multisport, wczasy pod gruszą  i nieoprocentowane pożyczki pracownicze)

·       Rozwój kompetencji przez udział w ciekawych projektach i szkoleniach

·       Miłą i niekorporacyjną atmosferę pracy, w profesjonalnym zespole skupionym na wspólnych celach

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 859322073