2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Warmińsko-mazurskie
  5. Praca za granicą - Kętrzyn
Dodane 24 kwietnia 2024

Mechanik Przemysłowy, 22€ Brutto, Prüm, Niemcy

Lokalizacja

Kętrzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

start od zaraz w Prüm

Grupa Gi jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego, posiadającą ponad 500 oddziałów w 40 krajach.

Twoje zadania jako mechanik przemysłowy

· Montaż maszyn, systemów i pneumatycznych jednostek funkcjonalnych na podstawie rysunków technicznych i dokumentacji

· Montaż modułów lub komponentów maszyn

· Uruchamianie procesów automatyzacji

· Analiza i rozwiązywanie usterek

· Udział w opracowywaniu propozycji rozwiązywania problemów, a także w opracowywaniu i wdrażaniu technicznych środków optymalizacji procesów we współpracy z innymi działami

· Przeprowadzanie wstępnych i końcowych odbiorów oraz kwalifikacji maszyn (w firmie i na całym świecie)

· Udzielanie wskazówek technicznych mniej doświadczonym pracownikom

· Przygotowywanie dokumentacji, dokumentów odbiorczych, list kontrolnych itp.

Twój profil jako mechanik przemysłowy

· Język angielski na poziomie swobodnej komunikacji (B1)

· Doświadczenie  jako mechanik przemysłowy - min. 2 lata

· Znajomość schematów i rysunków mechanicznych i/lub schematów elektrycznych

· Gotowość do wyjazdu do pracy w Niemczech na stałe

· Prawo jazdy kat. B

· Auto na dojazdy nie jest wymagane ale mile widziane

· CV  w wersji elektronicznej zgodne z obecnymi standardami

Nasza oferta

· Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

· Praca dla prestiżowej firmy TESLA

· Stawka: 22 € Brutto / godzina

· Praca  zmianowa - 3 zmiany

· Pon.-pt. 38-godzinny tydzień pracy

· Zakwaterowanie darmowe

· Darmowe parkingi przy zakładzie pracy

· Możliwe zaliczki

· Możliwe miasta: Prüm

Lokalizacja

Kętrzyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Kętrzyn
ID: 886003591