2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Szeligi
PLUMBIKE
Dodane 26 kwietnia 2024

Mechanik rowerowy, praca od zaraz, producent rowerów miejskich

Wynagrodzenie

6 800 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szeligi

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy polską firmą rowerową powstałą ponad 10 lat temu, której misją jest produkcja wyjątkowych rowerów dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Naszym Klientom dajemy możliwość stworzenia roweru, który będzie idealnie współgrał z osobowością właściciela oraz nadąży za jego tempem życia. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy wychodzący z naszej produkcji rower był dopracowany nawet w najmniejszym detalu.

Twój zakres obowiązków.:

  • montaż rowerów na linii produkcyjnej,

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy,

  • współpraca z innymi działami w firmie,

  • ogólne prace magazynowe

Nasze wymagania:

  • znajomość branży rowerowej - podstawy techniczne - warunek konieczny,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • zaangażowanie i rzetelność,

  • punktualność.

To oferujemy:

  • praca jednozmianowa w godzinach 8:00-16:00,

  • płaca podstawowa + premia,

  • pracę w stabilnej firmie,

  • możliwość wykonywania prac dodatkowo płatnych,

  • zniżki na firmowe produkty i usługi,

  • miłą, przyjazną, koleżeńską atmosferę.

Lokalizacja

Szeligi,

Mazowieckie

Mazowieckie, Szeligi
ID: 894240476