2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Rybnik
DB Cargo Polska S.A.
Dodane 26 kwietnia 2024

Mechanik (Rybnik, Jankowice) - praca od zaraz!!!

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

DB Cargo Polska SA oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Jankowicach w obszarze Lekkiego Utrzymania Lokomotyw.

Oferujemy:

  • Dodatkowy dzień wolny od pracy

  • Możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do grupowego ubezpieczenie na życie

  • Pakiet sportowy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do „zielonych szkół” i kolonii dla dzieci

  • Doładowanie karty przedpłaconej - bonusy na święta

  • Dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych

  • Atrakcyjna oferta szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych

Opis stanowiska:

  • Naprawa silników spalinowych lokomotyw

Profil kandydata:

  • Znajomość budowy i zasad działania silnika spalinowego

  • Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane kierunki mechaniczne

  • Dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B – mile widziane

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 892676117