2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 22 kwietnia 2024

Mechanik samochodów ciężarowych

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Budokrusz S.A. poszukuje kandydata na stanowisko: Mechanik samochodów ciężarowych

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Zadania:

  • Naprawa i obsługa techniczna samochodów ciężarowych, naczep, maszyn budowlanych

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień obsługi samochodów ciężarowych oraz maszyn budowlanych

  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy

  • Mile widziana znajomość obsługi komputera „JAL-TEST"

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • Ewentualna możliwość pracy jako pomocnik mechanika (bez doświadczenia - po ukończonej szkole zawodowej zw. z mechaniką pojazdów)

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stałą, stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Szkolenia w zakresie obsługi komputera „JAL – TEST"

  • Odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy

  • Bardzo dobre warunki pracy (pomieszczenie ogrzewane, nowoczesny serwis samochodowy, bardzo dobre zaplecze socjalne)

  • Różnorodność wykonywanych czynności

  • Możliwość zdobycia i rozwijania nowych umiejętności

  • Umowę o pracę w pełni oskładkowaną i opodatkowaną

  • Bliska odległość stacji PKP (500 m)

telefon kontaktowy: 51*******02

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 637737709