2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łódzkie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kaleń
Dodane 08 kwietnia 2024

Mechanik samochodów ciężarowych

Lokalizacja

Kaleń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakłady Drobiarskie Drob-Bogs poszukują pracownika z doświadczeniem do prowadzenia floty pojazdów.

praca od 7:00 do 15:00; poniedziałek - piątek

Opis stanowiska:

  • naprawa i przegląd techniczny ciągników siodłowych oraz przyczep i naczep

  • serwis pojazdów należących do firmy

  • naprawa usterek mechanicznych i elektrycznych

Wymagania:

  • znajomość budowy pojazdów

  • znajomość mechaniki pojazdów

  • wiedza techniczna

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w ciekawej, dynamicznie rozwijającej firmie

Oferty proszę składać na maila: rboguslawski(małpka)drobbogs.pl

Lokalizacja

Kaleń,

Łódzkie

Łódzkie, Kaleń
ID: 857113033