2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Tychy
Dodane 30 kwietnia 2024

Mechanik samochodów ciężarowych

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Mechanik  samochodów ciężarowych // mile widziani absolwenci

Zadania

• sprawdzanie stanu technicznego poszczególnych podzespołów pojazdów ciężarowych

• diagnozowanie i usuwanie usterek .

• naprawy w zakresie mechaniki , hydrauliki oraz pneumatyki

• wykonywanie czynności warsztatowych

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (zapraszamy również absolwentów szkół zawodowych i techników)

• gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym

• praktyczna znajomości zagadnień związanych z mechaniką

• prawo jazdy kategorii „B”

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• pracę na dwie zmiany

• atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia) uzależnione od posiadanego doświadczenia

• kursy oraz  szkolenia techniczne

• możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

• pakiet sportowy

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 852234553