2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Sosnowiec
Dodane 01 maja 2024

Mechanik samochodów ciężarowych

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach i jedno z największych przedsiębiorstw na świecie w branży recykling i usługi komunalne i zaopatrzenie w wodę. Działa w 33 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców. W Polsce REMONDIS jest obecny od 29 lat i jest liderem w swojej branży. Działa w 47 miastach na terenie całej Polski.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem i sukcesywnym wzmacnianiem pozycji na rynku polskim poszukujemy pracowników na stanowisku:

Mechanik Samochodów ciężarowych

Zakres obowiązków:

  • naprawy pojazdów ciężarowych / komunalnych

  • konserwacja nadwozia, podwozia i układu jezdnego

  • diagnostyka i przeglądy przy nadwoziach samochodów ciężarowych

  • wymiana węży hydraulicznych

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

  • umiejętności napraw, konserwacji nadwozia, podwozia i układu jezdnego

  • znajomości diagnostyki i przeglądów przy nadwoziach pojazdów

  • dobrej znajomości budowy pojazdów samochodowych,

  • dobrej organizacji pracy a w szczególności umiejętność planowania

  • sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

  • odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków.

  • znajomość hydrauliki i elektryki będzie dodatkowym atutem

  • prawo jazdy kat. B, prawo jazdy kat C+E będzie dodatkowym atutem

  • mile widziane doświadczenie przy naprawach pojazdów ciężarowych i zabudów śmieciarek

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • niekorporacyjną, przyjazną atmosferę w pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie grupowe

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 889922646