2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warszawa
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Włochy
Dodane 29 kwietnia 2024

Mechanik samochodów ciężarowych / dostawczych / autobusów

Wynagrodzenie

5 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Driven Sp. z o.o. zatrudni do pracy w warsztacie mechanika samochodów ciężarowych/dostawczych/autobusów

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie przeglądów i napraw pojazdów mechanicznych

  • Diagnozowanie usterek

  • Wykonywanie napraw awaryjnych

  • Naprawa autobusów poprzez montaż i demontaż części zamiennych/zespołów,

  • Wykonanie prac naprawczych poza terenem warsztatu (usuwanie awarii autobusów na trasie w ramach pogotowia technicznego),

  • Kontrola stanu części mechanicznych,

  • Naprawa części zamiennych i zespołów,

  • Konserwacja autobusów,

  • Dbanie o porządek na miejscu pracy i jego właściwy stan.

  • Wymiana poszycia (umiejętności ślusarsko-spawalnicze są dodatkowym atutem)

Oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego jako mechanik

  • Umiejętności diagnozowania usterek i wykonywania napraw mechanicznych

  • Wykształcenia zawodowego z zakresu mechaniki pojazdowej

  • Odpowiedzialności za powierzone prace i rzetelności w wykonywaniu obowiązków

  • Komunikatywności i umiejętności obsługi klienta

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • terminowe atrakcyjne zarobki

  • praca na terenie Warszawy

  • premie

  • profity dla rodziny i znajomych

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 910413847