2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lubelskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zamość
Dodane 11 kwietnia 2024

Mechanik Samochodów ciężarowych Drogmost

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zamość

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy mechanika , który dołączy do naszej firmy obsługującej flotę samochodów ciężarowych.

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie diagnozy i naprawy mechanicznych usterek

  • Zajmowanie się systemem napędowym, hamulcowym, układem paliwowym i elektrycznym

  • Wymiana zużytych części i podzespołów

  • Zapewnienie bezpiecznej i sprawnej pracy samochodów i maszyn

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako mechanik

  • Znajomość układów mechanicznych, elektrycznych i hydraulicznych

  • Umiejętność diagnozowania usterek i prowadzenia skutecznych napraw

  • Dbałość o szczegóły i zdolność do pracy zgodnie z terminami

  • Dokładność i precyzja w wykonywanych zadaniach

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością premii za wydajność

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazne środowisko pracy

    Jeśli chcesz dołączyć do naszej firmy prosimy o kontakt telefoniczny.

Firma Drogmost prosimy tylko i wyłącznie o kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Zamość,

Lubelskie

Lubelskie, Zamość
ID: 870615050