2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dolnośląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kąty Wrocławskie
Dodane 09 maja 2024

Mechanik samochodów ciężarowych i naczep Holandia

Lokalizacja

Kąty Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik samochodów ciężarowych i naczep

Miejsce pracy: Beverwijk/ Holandia

Zakres obowiązków:

·         Miejsce pracy: Beverwijk/ Holandia

·         praca w warsztacie na terenie bazy transportowej

·         podstawowe naprawy samochodów i naczep takie jak:

o    naprawa układów hamulcowych i pneumatycznych

o    wymiana filtrów i oleju, spawanie/cięcie)

·         utrzymywanie porządku na terenie warsztatu

·         odpowiedzialność za powierzone mienie i zadania

Wymagamy i doceniamy:

·         doświadczenie w mechanice pojazdów ciężarowych

·         udokumentowane w cv doświadczenie na ww stanowisku

·         znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym

·         komunikatywność

·         samodzielność

·         prawo jazdy kategorii B, własny samochód na dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

·         mile widziane wykształcenie techniczne

Oferujemy:

·         pracę na pełny etat

·         stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

·         interesujące wyzwania zawodowe,

·         możliwy bezpłatny transport

·         zakwaterowanie

·         wsparcie przy wdrażaniu do pracy i realizacji zadań

·         niezbędne szkolenia (platforma e-learningowa)

·         pracę zespołową w przyjaznej atmosferze

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Lokalizacja

Kąty Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kąty Wrocławskie
ID: 917171493