2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Żukowo
Dodane 11 kwietnia 2024

Mechanik samochodów ciężarowych/maszyn budowlanych

Lokalizacja

Żukowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "GABREX" Gabriel Regliński

to firma z ponad 25 letnim doświadczeniem, która w 1996 roku rozpoczęła swoją działalność i działa prężnie na rynku Trójmiejskim jak i całego województwa pomorskiego. Specjalizuje się w wszelkich robotach ziemnych i usługach transportowych.

Jesteśmy solidną firmą, która zdobyła zaufanie Klientów dzięki rzetelności oraz kompetentności.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisku: Mechanik samochodów ciężarowych/maszyn budowlanych

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa, naprawa bieżąca i diagnozowanie samochodów ciężarowych/maszyn budowlanych
  • Wykonywanie samodzielnych napraw w oparciu o technologię producenta
  • Sporządzenie dokumentacji technicznej zlecenia naprawy zgodnie z procesem serwisowym
  • Utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska (urządzenia i narzędzia)
  • Współpraca z innymi pracownikami
  • Realizowanie zadań pod nadzorem koordynatora

Nasze wymagania

  • doświadczenie jako mechanik samochodów ciężarowych/maszyn budowlanych
  • prawo jazdy kat. B, (mile widziane C lub C+E)
  • dyspozycyjności
  • mile widziane wykształcenie zawodowe - branża samochodowa
  • dobra organizacja i dyscyplina pracy
  • uczciwość, sumienność, dokładność
  • zaangażowanie
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • dobrą pracę w zgranym zespole
  • możliwość awansu na stanowisko operatora lub kierowcy
  • stałe godziny pracy pon. – pt. 7-16, soboty 7-14 dla chętnych
  • umowa o pracę
  • wyposażenie w buty, ubrania i narzędzia po stronie firmy
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia na operatora maszyn budowlanych)
  • niezbędne oraz dodatkowe narzędzia pracy
  • atrakcyjny system wynagrodzeń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy lub o kontakt telefoniczny pod nr tel. 60*******33

Lokalizacja

Żukowo,

Pomorskie

Pomorskie, Żukowo
ID: 735763579