2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Brzozów
Dodane 18 kwietnia 2024

Mechanik samochodów ciężarowych, naczep, autotransporterów

Lokalizacja

Brzozów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

W związku z rozwojem, Euromaster Cardar poszukuje pracownika na stanowisko:

-Mechanik pojazdów ciężarowych.

Zakres obowiązków:

-Kontrola stanu technicznego ciężarówek i naczep,

-Diagnoza przyczyn usterek,

-Naprawy, głównie bieżące,

Oczekujemy:

-Dokładności i rzetelności w wykonywaniu obowiązków,

-Dyspozycyjności,

-Mile widziane czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

-Wynagrodzenie wypłacane na czas,

-Wsparcie ze strony przełożonego,

-Dobre warunki pracy,

-Niezbędne narzędzia,

-Koleżeńską atmosferę,

Wynagrodzenie w zależności od umiejętności.

Kontakt telefoniczny w sprawie ogłoszenia od poniedziałku do piątku.

Lokalizacja

Brzozów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Brzozów
ID: 912699478