2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dąbrowa Górnicza
Dodane 19 kwietnia 2024

Mechanik samochodów ciężarowycha od 8000zl na reke

Wynagrodzenie

12 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy pracownika na stanowisko Mechanik samochodów ciężarowych do pracy w serwisie pojazdów ciężarowych w Dąbrowie Górniczej. Serwis posiada nową halę o powierzchni 1100m2, w której znajduje się 9 stanowisk naprawczych.

Wynagrodzenie od 8000zl na rękę

Zakres obowiązków:

  • Diagnostyka pojazdów

  • Naprawa i usuwanie usterek mechanicznych w pojazdach ciężarowych

  • Obsługa techniczna pojazdów

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Poszanowanie stanowiska pracy, narzędzi i sumienne wykonywanie powierzonych prac

  • Odpowiedzialność, dyspozycyjność oraz umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesyłanie dokumentów (CV) lub kontakt telefoniczny pod numerem: 88*****99

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 847086710