2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Podlaskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Suwałki
Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A.
Dodane 30 kwietnia 2024

Mechanik samochodów ciężarowych PDM Suwałki

Lokalizacja

Suwałki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko: mechanik samochodów ciężarowych.

Opis stanowiska:

·      obsługa serwisowa samochodów ciężarowych, dostawczych i naczep,

·      usuwanie awarii,

·      dbanie o powierzony sprzęt,

·      utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Wymagania:

·         prawo jazdy kat. B (mile widziane C lub C+E),

·         umiejętność wykonywania napraw,

·         umiejętność posługiwania się katalogami/schematami,

·         wykształcenie o kierunku mechanicznym,

·         dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży

Kandydatom oferujemy:

·       stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·       szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych,

·       motywacyjny system wynagrodzeń

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy rekrutacjamałpapdmsuwalki.pl z nazwą stanowiska w tytule.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATÓW DO PRACY

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679   z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe S.A. informuje, że:

1.          Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A., ul. Przytorowa 24   z siedzibą w Suwałkach, tel: 87 5635300, mail: rodomałpapdmsuwalki.pl

2.          Dane osobowe Pana/i/ będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia  j/w o ochronie danych oraz Kodeksu Pracy – Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 917, 1000, 1076) w celu rekrutacji do pracy w  Przedsiębiorstwie Drogowo-Mostowym S.A.  w Suwałkach.

3.          Dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat i nie będą przekazywane żadnym odbiorcom.

4.          Posiada Pan/i prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

5.           Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

6.          Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym i jest obowiązkowe ze względu na przepisy prawa pracy, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

7.          Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach przyjętych w spółce w procesie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Suwałki,

Podlaskie

Podlaskie, Suwałki
ID: 913894502