2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kujawsko-pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mała Nieszawka
Dodane 05 kwietnia 2024

Mechanik samochodów osobowych Mała Nieszawka

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mała Nieszawka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Oferujemy Tobie:

  • Wynagrodzenie zasadnicze + premię uznaniową

  • Wolne weekendy (istnieje możliwość dodatkowej pracy w weekendy za wyższą stawkę)

  • Zniżki na usługi i produkty firmowe

  • Świadczenia na święta

  • Paczki dla dzieci pracowników z okazji Dnia Dziecka (do 18 r.ż.)

  • Elastyczne godziny pracy

Twój zakres obowiązków:

  • Demontaż oraz wymiana podzespołów w pojazdach

  • Dbałość o czystość na stanowisku pracy

Nasze wymagania:

  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z mechaniką samochodową

  • Znajomość podstawowych rozwiązań mechanicznych w pojazdach

  • Rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz odpowiedzialność za swoją pracę

  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy

  • Sprawność fizyczna,

  • Zaangażowanie i chęć do pracy,

Poszukujemy pracowników na stałe - nie jest to oferta pracy sezonowej.

Lokalizacja

Mała Nieszawka,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Mała Nieszawka
ID: 893543831