2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lubuskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zielona Góra
Dodane 10 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma Świtoń-Paczkowski Sp. z o.o. to dealer samochodów marki Volkswagen i Seat oraz autoryzowany serwis samochodów marki Audi. Firma działa na terenie województwa lubuskiego z siedzibą w Zielonej Górze.

W związku z rozwojem Spółki, poszukujemy odpowiedniego kandydata do objęcia stanowiska:

Mechanik Samochodowy

Miejsce pracy: Zielona Góra

Jakie zadania czekają na Ciebie:

• Diagnostyka samochodowa

• Mechaniczna naprawa samochodów

• Wykonywanie przeglądów zgodnie z arkuszami przeglądowymi i literaturą techniczną

• Wykonywanie konkretnych czynności zawartych w zleceniu warsztatowym i przydzielonych przez kierownika warsztatu.

• Współpraca z mechanikami i elektrykami w zakresie napraw

Czego oczekujemy:

• wykształcenie minimum zawodowe (o kierunku samochodowym)

• doświadczenie na stanowisku Mechanika

• wiedza dotycząca budowy samochodów

• prawo jazdy kat. B

• doświadczenie w dokonywaniu diagnostyki samochodowej

• uczciwość, bezkonfliktowość

• poczucie odpowiedzialności

• nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy

• dokładność, staranność rzetelność w wykonywaniu zadań

Co możemy zaoferować:

Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia w jednej z najszybciej rozwijającej się firm w swojej branży. Zapewniamy wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Szkolenia umożliwiające rozwój osobisty i zawodowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV za pośrednictwem portalu lub osobiście w siedzibie firmy:

Świtoń-Paczkowski Sp. z o.o.

Ul. Zdrojowa 2b

65-142 Zielona Góra

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 662238289