2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wodzisław Śląski
Dodane 23 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy

Wynagrodzenie

5 500 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wodzisław Śląski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma transportowa zatrudni mechanika do obsługi własnej floty pojazdów

Zakres obowiązków:

·   bieżący serwis samochodów ciężarowych,

·        diagnozowanie i naprawa usterek,

·        wymiana i naprawa zespołów, podzespołów oraz układów pojazdów,

Zapraszamy do udziału w rekrutacji osoby, które posiadają:

·      doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego

·      wykształcenie kierunkowe,

·      znajomość obsługi serwisowych urządzeń diagnostycznych,

·      dyspozycyjność

· praca w godzinach od 8-16

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Wodzisław Śląski,

Śląskie

Śląskie, Wodzisław Śląski
ID: 696255941