2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kraków
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Prądnik Biały
Dodane 19 kwietnia 2024

Mechanik Samochodowy

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zatrudnię Mechanika Samochodowego / wulkanizatora

Opis stanowiska:

-kompleksowe dokonywanie napraw mechanicznych samochodów min: hamulce, zawieszenie, wymiana kół, wymiana olejów i filtrów, wymiana sprzęgła, skrzyni biegów, rozrządu, itp, w tym naprawy bieżące.

-obsługa pojazdów w zakresie wszystkich czynności eksploatacyjnych

-wymiana opon niskoprofilowych i opon run flat

-utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska

-dbanie o czystość na powierzonym stanowisku

Wymagania:

-wiedza z zakresu mechaniki samochodowej

-umiejętność wymiany opon

-doświadczenie

-dokładność

-sumienność

-dobra organizacja

-umiejętność pracy indywidualnej jak i zespołowej

Oferujemy

-atrakcyjny system wynagrodzeń

-umowę o pracę

-pracę w prężnie rozwijającej się firmie

-możliwość szkoleń

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszę o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 50*******60

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 717418401