2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Żelków-Kolonia
Dodane 11 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy

Lokalizacja

Żelków-Kolonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Domyidachy.pl zatrudni osobę na stanowisko Mechanik samochodowy

Zakres obowiązków:

- wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych

- diagnoza awarii i usuwanie usterek

- dokonywanie wymiany płynów eksploatacyjnych pojazdu

- organizowanie, eksploatacja i utrzymywanie w czystości stanowiska pracy z zachowaniem zasad bhp, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska

- zapewnienie bezpieczeństwa i porządku w pracy

- konserwacja/kontrola sprzętu i dostarczonych narzędzi

Wymagania:

- doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego

- wiedza teoretyczna oraz praktyczna w zakresie napraw mechanicznych

- praktyczna wiedza z zakresu mechaniki

- nastawienie na jakość, porządek, schludność i bezpieczeństwo

- umiejętność planowania i organizowania własnej pracy

- punktualność, rzetelność

- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

- możliwość rozwoju

- niezbędne narzędzia do pracy

- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego i programu sportowego

Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem Mechanik samochodowy / mechanik maszyn budowlanych lub kontakt tel. Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że

skontaktujemy się z kandydatami, których profil zawodowy odpowiada

warunkom ogłoszenia.

Lokalizacja

Żelków-Kolonia,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żelków-Kolonia
ID: 755350681