2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kujawsko-pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Osowa Góra
Dodane 29 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy

Wynagrodzenie

4 800 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Osowa Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Moto Budrex Sp. z o.o. o ponad 30 letniej ugruntowanej pozycji na rynku oponiarskim

zatrudni w Bydgoszczy przy ul. Grunwaldzkiej 291:

Mechanik samochodowy / Serwisant opon

Zakres obowiązków:

  • obsługa mechaniczna pojazdów samochodowych wszystkich marek

  • obsługa serwisowa pojazdów samochodowych wszystkich marek

  • obsługa kół i opon pojazdów samochodowych wszystkich marek

  • przeprowadzanie wszystkich napraw zgodnie z technologią naprawy;

  • dbanie o ład i porządek w miejscu pracy;

  • wykonywanie innych prac zleconych na rzecz serwisu

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe

  • chęć do pracy i nauki – doświadczenie mile widziane ale jego brak nie dyskwalifikuje

  • sumienność, uczciwość

  • umiejętność sprawnego organizowania sobie pracy,

  • znajomość obsługi komputera diagnostycznego KTS lub chęć do nauki obsługi

  • umiejętność pracy w zespole

  • czynne prawo jazdy B

Co oferujemy:

  • stałą pracę w stabilnej firmie

  • wynagrodzenie podstawowe + prowizja od usług

  • bogaty pakiet socjalny

Lokalizacja

Osowa Góra,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Osowa Góra
ID: 866579065