2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zwoleń
Dodane 17 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy

Wynagrodzenie

35 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Zwoleń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Lobo Group prężnie działa w sektorze przemysłowym. Profesjonalnie zagospodarowuje surowce wtórne oraz wyposaża branżę komunalną w wysokiej jakości kontenery oraz inne urządzenia niezbędne do utrzymania porządku i czystości. Firma świadczy również usługi z zakresu demontażu pojazdów, kompleksowo wyposaża placówki handlowe i magazyny w najwyższej jakości meble i urządzenia. Przedsiębiorstwo prowadzi także działalność sprzedażową w sieci Lobomarket, gdzie nabyć można urządzenia i narzędzia przemysłowe. W związku z dynamicznym rozwoje działu LOBO GARAGE poszukujemy osób na stanowisko: Mechanik samochodowy

Zakres obowiązków których nauczysz się podczas trwania stażu :

• Diagnozowanie i naprawa pojazdów

• Przeglady

• Wymiana części

• Diagnostyka komputerowa

Wymagania:

• Rzetelność

• Dbałość o powierzony sprzęt warsztatowy i stanowisko pracy

• Dbanie o wizerunek firmy poprzez odpowiedzialność oraz sumienność

• Komunikatywność , kreatywność , kultura osobista.

• Prawo jazdy kat B

• Zaangażowanie w wykonywaną pracę

• Samoorganizacja, systematyczność i zdyscyplinowanie

Oferujemy:

• Współpracę w umowe

• Możliwości rozwoju zawodowego

• Dużą swobodę działania

• Niezbędne narzędzia pracy

• Stałą długoletnia współpracę

Nie zwlekaj. Dołącz do naszego zespołu!

Prosimy o dodanie w CV następującej zgody: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Lobo Group jako administratora danych osobowych, na potrzeby realizacji toczącego się procesu rekrutacyjnego na stanowisko Mechanik samochodowy.

Lokalizacja

Zwoleń,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zwoleń
ID: 891028448