2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Podkarpackie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Krosno
Dodane 30 kwietnia 2024

Mechanik Samochodowy

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krosno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnimy pracownika z doświadczeniem, na stanowisko Mechanik Samochodowy.

Twój zakres obowiązków:

  • diagnozowanie usterek mechanicznych i elektrycznych samochodów

  • wymiana części eksploatacyjnych oraz usterkowych

  • ustawianie geometrii zawieszenia

  • wykonywanie przeglądów i bieżących napraw serwisowych

  • obsługa komputerowych systemów diagnostycznych

  • wymiana płynów eksploatacyjnych

  • montaż i demontaż układów klimatyzacji

  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

dostosowywanie się do nowych technologii i metod naprawy samochodów.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako mechanik samochodowy

  • znajomość zasad działania pojazdów oraz umiejętność diagnozowania usterek

  • umiejętność samodzielnej pracy oraz współpracy z innymi członkami zespołu

  • zaangażowanie w ciągłe podnoszenie kwalifikacji oraz chęć rozwoju zawodowego

  • punktualność, rzetelność i profesjonalne podejście do powierzonych zadań

  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych i podejmowania szybkich decyzji

prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowa o pracę na pełny etat, stałe zatrudnienie

  • wysokie wynagrodzenie, w całości ujęte w umowie o pracę

  • praca w trybie jednozmianowym

  • bogate, profesjonalne wyposażenie warsztatu, własne stanowisko pracy

  • praca na najnowszym sprzęcie

  • pozyskiwanie dodatkowych szkoleń

  • jadalnia

  • szatnia

Miła atmosfer pracy

Lokalizacja

Krosno,

Podkarpackie

Podkarpackie, Krosno
ID: 910477227