2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Gdańsk
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Letnica
CityMotors
Dodane 29 kwietnia 2024

Mechanik Samochodowy

Lokalizacja

Gdańsk, Letnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

CityMotors to autoryzowany salon i serwis samochodów marki Volkswagen oraz serwis samochodów marki SKODA. Firma wchodzi w skład dużej grupy dealerskiej Emil Frey Polska, która zarządza  w Polsce kilkunastoma autoryzowanymi punktami dealerskimi pod markami: Bawaria Motors, MB Motors, City Motors, Bohemia Motors. W Polsce tworzymy zespół ponad 1000 pracowników w 11 lokalizacjach: w Warszawie, Jankach, Piasecznie, Katowicach, Gdańsku i Poznaniu, gdzie sprzedajemy i serwisujemy samochody marek BMW i MINI, Mercedes Benz, Skoda i VW.

Mechanik  Samochodowy

Miejsce pracy:  Gdańsk

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowa, samodzielna naprawa pojazdów marki VW i Skoda

  • Wykonywanie czynności związanych z przeglądem stanu technicznego samochodów

  • Przygotowywanie pojazdów do odbioru

  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz stanowisko pracy

  • Monitorowanie wyników i efektów swojej pracy

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Mechanika, mile widziane w serwisach ASO

  • Praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu mechaniki samochodowej, technologii napraw oraz budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych

  • Umiejętność korzystania z różnego rodzaju elektroniki pomiarowej

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych.

  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz wysoka kultura jazdy

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę i stabilność zatrudnienia

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny oparty na ilości sprzedanych roboczogodzin

  • Własne stanowisko pracy i wózek narzędziowy

  • System profesjonalnych szkoleń

  • Dostęp do najnowszych technologii

  • Preferencyjne warunki opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie do karty sportowej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Letnica
ID: 911945333