2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dolnośląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Jelcz-Laskowice
Dodane Dzisiaj o 12:55

Mechanik samochodowy

Lokalizacja

Jelcz-Laskowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo Obrotu Samochodami i Częściami Zamiennymi POLMOZBYT JELCZ S.A. w Jelczu-Laskowicach w związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukuje pracowników na stanowisko: mechanik samochodowy i elektryk samochodowy.

Zakres obowiązków:

Naprawa mechaniczna samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Oczekiwania:

  • Sumienność i dokładność,

  • Odpowiedzialność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Chęć rozwoju i dokształcania się,

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe, lub doświadczenie w naprawie pojazdów samochodowych

Oferujemy:

  • wysokie zarobki

  • Ciekawą i stabilną pracę

  • możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych ,

  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę– pełny etat

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków,

  • Dobre zaplecze techniczne, dostęp do fachowej wiedzy.

CV można składać osobiście w siedzibie firmy POSiCZ POLMOZBYT JELCZ S.A.

ul. Wrocławska 10 55-220 Jelcz-Laskowice lub drogą elektroniczną.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Lokalizacja

Jelcz-Laskowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelcz-Laskowice
ID: 518938186