2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dolnośląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Nowa Ruda
Dodane 13 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy Bosch Service

Lokalizacja

Nowa Ruda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

ROSIEK AUTO SERWIS w Nowej Rudzie poszukuje osoby na stanowisko mechanika

Opis stanowiska pracy:

·       diagnostyka i naprawa wszystkich wiodących marek

·       kompleksowe dokonywane napraw mechanicznych samochodów m.in. hamulce, zawieszenie, geometria kół, wymiana oleju i filtrów, wymiana sprzęgła/ skrzyni biegów/ rozrządu oraz wiele innych w tym naprawy bieżące

·       obsługa pojazdów w zakresie wszystkich czynności eksploatacyjnych

Wymagania:

·       doświadczenie na podobnym stanowisku

·       duża wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej (praktyczna i teoretyczna)

·       wysoka kultura techniczna w realizacji zadań (dokładność i sumienność)

·       bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina

·       nastawienie na wynik (realizacja zadań i celów firmy)

·       wysoka kultura osobista i brak nałogów

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • stabilne zatrudnienie, możliwości rozwoju

  • pracę w dużym i nowoczesnym serwisie samochodowym zajmującym się głównie mechaniką samochodową, wymiana opon, elektromechaniką samochodową

PROSZĘ O KONTAKT TYLKO OSOBY SAMODZIELNE Z DOŚWIADCZENIEM, KTÓRYM BĘDZIEMY W STANIE ZAOFEROWAĆ ATRAKCYJNE -INDYWIDUALNE WYNAGRODZENIE

Lokalizacja

Nowa Ruda,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Nowa Ruda
ID: 911402467