2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lubuskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zielona Góra
Dodane 04 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy Braciaktrans MK Serwis

Wynagrodzenie

10 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Twój zakres obowiązków

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowa, samodzielna naprawa pojazdów

  • Znajomość mechaniki samochodowej w stopniu bardzo dobrym

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz stanowisko pracy

  • Wulkanizator

  • Serwis floty Braciaktrans

Nasze wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B;

  • Umiejętności pracy w zespole;

  • Zdolność do analitycznego myślenia

To oferujemy

Dołącz do zespołu Braciaktrans MK SERWIS. W związku z rozwojem Firmy Braciaktrans stworzyliśmy nowa komórkę serwisu szybkiej obsługi pojazdów MK SEWIS. Nowa siedziba znajduje się na ulicy Świebodzińskiej 15. Celem firmy jest zbudowanie jakości napraw pojazdów i obsługi klienta.

Stawiając na rozwój poszukujemy osoby, która wspólnie z nami stworzy drużynę nie do pokonania. Jeżeli czujesz się mistrzem w wykonywaniu swojej pracy, naprawiasz i montujesz części samochodowe, lub masz chęć i zacięcie do zdobywania wiedzy i doświadczenia. Jeśli cechuje Cię zamiłowanie do technologii i chcesz kontynuować swoją pracę zawodową budując Lidera na rynku Zielonej Góry i okolic to dobrze trafiłeś. Jesteśmy skazani tylko na sukces

Braciaktrans to Lider w transporcie osób

MK SERWIS to Nowy Lider w branży mechaniki samochodowej, to my wyznaczamy standardy

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 827966851