2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubelskie
  5. Praca za granicą - Lublin
Dodane 29 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy / ciężarowy Belgia Wyoskie zarobki w EUR

Wynagrodzenie

100 - 150 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Naprawa samochodów i/ lub ciężarówek różnych marek.

  • diagnostyka i kompleksowa naprawa silników, zawieszenia, układów hamulcowych, napędowych.

  • naprawa instalacji elektrycznych na podstawie rysunków technicznych i schematów elektrycznych.

  • Praca z komputerem diagnostycznym

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 1rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego, francuskiego lub niderlandzkiego

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu napraw mechanicznych, elektrycznych oraz hydraulicznych

Mile widziane

  • Prawo jazdy i własny samochód

Pracodawca oferuje

  • Dołączysz do dynamicznie rozwijającej się firmy, w której będziesz miał możliwość rozwoju.

  • Będziesz częścią profesjonalnego i silnie zmotywowanego zespołu.

  • Otrzymasz rynkowe wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i potencjału.

  • Bieżące wsparcie ze strony polskiego koordynatora.

  • Przejście na stały kontrakt po okresie próbnym.

  • Pomoc z Zakwaterowaniem

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 887064572