2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dolnośląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wałbrzych
Kinga Kurant
Dodane 23 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy - dział testów

Lokalizacja

Wałbrzych

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Naszym Klient jest firma z branży automotive na stanowisko Mechanika R&D

Obowiązki:

  • wspieranie inżynierów w różnych programach modułów zawieszenia oraz pomoc w testach w budowaniu próbek walidacji,

  • wsparcie w zarządzaniu i konserwacji obiektów protoshopu i laboratorium testowego (cykliczne przeglądy maszyn),

  • testowanie funkcjonalności amortyzatorów.

Wymagania:

  • zdolności mechaniczne, techniczne i ślusarskie,

  • znajomość obsługi podstawowych urządzeń pomiarowych oraz budowy i działania amortyzatorów,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • znajomość pakietu MS Office.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,

  • premie kwartalne, dodatek na dojazdy do pracy, dodatek na obiady na karcie pracowniczej do wykorzystania w kantynie,

  • świadczenia socjalne 3x w roku: Święta i Wczasy pod Gruszą,

  • elastyczny czas pracy,

  • prywatna opieka medyczna Luxmed,

  • możliwość korzystania z klubów sportowych i siłowni dla pracowników,

  • a także: paczki świąteczne dla dzieci, nagrody i konkursy dla pracowników, integracje działowe i firmowe.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wałbrzych,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wałbrzych
ID: 907963047