2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zachodniopomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Koszalin
Dodane 25 kwietnia 2024

mechanik samochodowy/ elektromechanik

Wynagrodzenie

4 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI SP. Z O.O. W KOSZALINIE

Lider na rynku usług przewozowych miasta Koszalin

poszukuje kandydata na stanowisko:

Mechanik samochodowy/

Elektromechanik pojazdowy

Miejsce pracy: Koszalin

 Główne obowiązki na stanowisku:

·    diagnozowanie, obsługa i naprawa autobusów miejskich będących własnością Spółki,

·    korzystanie z komputerowych urządzeń diagnostycznych,

·    korzystanie z technologii napraw producenta,

·    bieżące utrzymanie taboru w ruchu,

· dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy.

Wymagania wobec kandydatów:

·    chęć podjęcia pracy w Spółce na stanowisku mechanik samochodowy/ elektromechanik,

·    wiedza z zakresu mechaniki, elektromechaniki oraz pneumatyki,

· mile widziani absolwenci szkół po kierunku mechanik samochodowy i elektromechanik,

·    sumienność i odpowiedzialność,

·    uczciwość,

·    wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,

·    doświadczenie w pracy na stanowisku,

·    mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. D,

·    komunikatywność,

·    umiejętność pracy w zespole,

·    gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

·    stabilne warunki pracy - umowa o pracę,

·  premia regulaminowa,

·    dodatkowe wynagrodzenie roczne,

·    nagrody jubileuszowe,

·    możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych,

·    pakiet socjalny (dofinansowanie do wypoczynku pracowników),

·  atrakcyjny pakiet ubezpieczeń na życie,

·    narzędzia i wyposażenie stanowiska pracy,

·  dostęp do kompleksowej platformy wspomagającej dobrostan pracowników - wsparcie specjalistów m.in. psychologa, psychoterapeuty , doradcy finansowego, prawnika.

Kontakt:

·         MZK Sp. z o.o. w Koszalinie ul. Gnieźnieńska 9 (Sekcja Kadry i Płace),

·         drogą elektroniczną (e-mail),

·         tel. do kontaktu: 60*******76 Kierownik warsztatu.

UWAGA !

Oferty zawierające CV (bez zamieszczania zdjęcia), prosimy wysyłać na adres:

MZK Sp. z o.o. w Koszalinie ul. Gnieźnieńska 9 (Sekcja Kadry i Płace)

lub drogą elektroniczną (e-mail).

 Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a, aby oferta brała udział ww. rekrutacji oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy na ofercie umieścić klauzulę:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich nadmiarowych danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko mechanik samochodowy/elektromechanik oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych".

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 911061170