2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zachodniopomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Goleniów
Dodane 23 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy Goleniów Barycza Auto Serwis wysokie zarobki

Wynagrodzenie

8 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Goleniów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Barycza Auto Serwis - warsztat samochodowy z ponad 30 letnią, ugruntowaną pozycją na rynku, w związku z rozwojem poszukuje osób na stanowisko samodzielnego mechanika samochodowego..

Zadania:

-samodzielna naprawa pojazdów samochodowych zgodnie z wypisanym zleceniem

-przeglądy okresowe samochodów według specyfikacji producenta

-diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z pracą systemów w pojazdach

Wymagania:

-pozytywne nastawienie do postawionych zadań

-zapał do pracy

-dobra znajomość mechaniki samochodowej

-doświadczenie przy samodzielnych naprawach samochodów

Oferujemy:

-pracę w przyjaznej atmosferze

-wyposażenie w nowoczesne i jakościowe narzędzia

-wysokie wynagrodzenie i wysokie premie proporcjonalne do zaangażowania

-rozwój poprzez liczne systematyczne szkolenia

-stabilne zatrudnienie dla osób spełniających wymagania

CV można składać osobiście lub mailowo. Zapraszam do współpracy.

Lokalizacja

Goleniów,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Goleniów
ID: 679893624