2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Holandia
Dodane 16 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy - Holandia - €550 - €700 tyg - Zakwaterowanie

Wynagrodzenie

10 000 - 12 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Holandia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Jak wygląda firma?

Firma jest jedną z największych w branży motoryzacyjnej. Z lokalizacjami rozsianymi po całej Holandii stała się jedną z najbardziej znanych firm do pracy w kraju. Warsztaty są profesjonalne i zorganizowane, co pozwala na spokojne wykonywanie pracy.

Czego oczekujemy od naszego specjalisty?

OBOWIĄZKI:

  • Doświadczenie w diagnozowaniu i naprawie samochodów w warsztatach dealerskich lub uniwersalnych.

  • Doświadczenie w ocenie uszkodzeń samochodu, naprawach oraz czytaniu raportów.

  • Doświadczenie w demontażu części samochodowych, obróbce blachy, przygotowywaniu części samochodowych przed malowaniem, szlifowaniu części samochodowych, czyszczeniu części samochodowych, maskowaniu samochodu przed malowaniem, malowaniu samochodu, mieszaniu kolorów, - - -

  • Montaż części samochodowych.

WYMAGANIA:

  • Posiadasz doświadczenie jako mechanik samochodowy lub w innej pracy w branży motoryzacyjnej.

  • Potrafisz pracować samodzielnie.

  • Potrafisz komunikować się w języku angielskim.

OFERUJEMY: ∙ Stabilną pracę, 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w nadgodzinach. ∙ 25 dni płatnego urlopu rocznie, nie uwzględnione w tygodniowym wynagrodzeniu. ∙ Pokój jednoosobowy z szybkim internetem w domu rodzinnym. ∙ Samochód służbowy lub zwrot kosztów dojazdu. ∙ Zwrot kosztów podróży z zagranicy. ∙ Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz otrzymać. ∙ Płatność wynagrodzenia co tydzień. ∙ Możliwość zatrudnienia na stałe. ∙ Twój własny osobisty koordynator, aby pomóc Ci i odpowiedzieć na pytania.

Wynagrodzenie: €550 - €700 tyg

Lokalizacja

Holandia,

Pomorskie

Pomorskie, Holandia
ID: 910494155