2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Katowice
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Podlesie
Dodane 02 maja 2024

Mechanik Samochodowy Katowice

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Podlesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy serwisem dynamicznie rozwijającej się sieci Profi Auto.

Profi Auto Servis Car-Tur Katowice-Podlesie ul.Pomorskiego 30A

Na rynku istniejemy od 2001r. Posiadamy bogate doświadczenie w świadczeniu usług serwisowych oraz ogromną grupę klientów .Dysponujemy profesjonalnymi narzędziami oraz zapleczem technicznym, które umozliwia wykonywanie usług na wysokim poziomie. Dokonujemy kompleksowych napraw pojazdów wszystkich marek.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na samodzielne stanowisko: Mechanik samochodowy oraz elektromechanik samochodowy.

Opis stanowiska: diagnozowanie i naprawa usterek ,wykonywanie przeglądów okresowych wykonywanie uzgodnionych napraw

Oczekujemy: doświadczenia zawodowego, dużej staranności w wykonywaniu przeglądów i napraw,utrzymania porządku na stanowisku pracy, umiejętności pracy samodzielnej oraz w zespole, prawo jazdy kategorii B , mile widziane szkolenia i uprawnienia.

Oferujemy: stabilną pracę i atrakcyjne zarobki które ustalamy indywidualnie w zależności od posiadanego doświadczenia , możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz awansu , przyjazną atmosferę, bardzo dobre i komfortowe warunki pracy ,płatność wynagrodenia na czas i bez opóźnień.

Dla chętnych możliwość pracy po godzinach.

Zapraszamy serdecznie ,zadzwoń lub napisz i zostań jednym z ekipy Profi Auto Car-Tur.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Podlesie
ID: 680843696