2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lubelskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lublin
HR AAA Auto
Dodane 30 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy - Lublin

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy mechaników samochodów osobowych! Twoim zadaniem będzie samodzielne przeprowadzanie napraw serwisowych pojazdów osobowych - od typowych napraw związanych z utrzymaniem samochodów osobowych po bardziej wymagające zadania serwisowe. Brzmi dobrze? Zaaplikuj :)

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie przeglądów pojazdów pod względem sprawności mechanicznej

  • Wykonywanie napraw i konserwacji pojazdów różnych marek i modeli

  • Tworzenie wycen napraw

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku (w godzinach 8-16)

  • System szkoleń

  • Możliwość zakupu produktów firmy z upustami (samochód, produkty finansowe i ubezpieczeniowe samochodu)

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Pakiet medyczny w LUX MED

  • Kartę Multisport

Nasze wymagania:

  • Umiejętności adaptacji i elastycznego podejścia do pracy i obowiązków

  • Samodzielności w wykonywaniu obowiązków

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Otwartości na ciągłą naukę

  • Proaktywnej postawy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 702348060