2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Świętokrzyskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Busko-Zdrój
Dodane 29 kwietnia 2024

MECHANIK samochodowy / MAGTRANS Busko Zdrój

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Busko-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma MAGTRANS to jedna z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w branży TSL w południowej Polsce. Działamy na rynku od ponad 40 lat. W tym czasie zbudowaliśmy firmę, która obecnie zatrudnia prawie 500 osób, a obroty Grupy MAGTRANS sięgają ponad 350 mln zł rocznie.

Zakres obowiązków :

  • naprawa i obsługa techniczna samochodów ciężarowych.

Wymagania:

  • znajomość zagadnień obsługi samochodów ciężarowych,

  • min. roczne doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku,

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych,

  • mile widziane - uprawnienia na wózek widłowy, prawo jazdy kat. C+ E,

  • ewentualna możliwość pracy jako Młodszy Mechanik (bez doświadczenia - po ukończonej szkole zawodowej zw. z mechaniką pojazdów).

Oferujemy:

  • gwarancję stabilnego zatrudnienia w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji i marce na rynku krajowym oraz międzynarodowym,

  • atrakcyjny system premiowy,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,

  • pracę w miłej atmosferze w profesjonalnym zespole.

Wszystkim Kandydatom uczestniczącym w procesach rekrutacyjnych gwarantujemy pełną poufność, dyskrecję i bezpieczeństwo danych.

Prosimy o aplikację poprzez portal OLX.

Administratorem Twoich danych osobowych jest MAGTRANS Sp. z o. o. z siedzibą w Busku-Zdroju przy ul. Bohaterów Warszawy 116. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail rekrutacja(małpa)magtrans.eu lub telefonicznie +48 41 370 46 00.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Busko-Zdrój,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Busko-Zdrój
ID: 681377240