2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Gdańsk
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Oliwa
Dodane 30 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy marki Skoda - Gdańsk, Grunwaldzka 339

Lokalizacja

Gdańsk, Oliwa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

MECHANIK SAMOCHODOWY

Miejsce pracy:  SKODA, Gdańsk, Grunwaldzka 339

Twój zakres obowiązków:

- przeprowadzanie napraw  zgodnie z technologią naprawy

- doposażenia

- dbanie o ład i porządek w miejscu pracy

- wykonywanie innych prac zleconych na rzecz serwisu

Nasze wymagania:

- wykształcenie  kierunkowe

- doświadczenie w zawodzie

- wiedza techniczna

 - zaangażowanie w powierzone zadania

- bardzo dobra organizacja pracy

- ważne prawo jazdy kategorii B

To oferujemy:

- współpracę  od zaraz lub możemy zaczekać na zakończenie Twojego okresu wypowiedzenia

- atrakcyjne wynagrodzenie

- system szkoleń

-  możliwość rozwoju i certyfikowane szkolenia

- umowę zlecenie, B2B

- system zmianowy:  07:00-15:00 / 11:00-19:00 i co druga sobota 07:00-15:00

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Oliwa
ID: 912142609